Ik voel me best happy maar wat ik wel ontzettend mis is een sexy jongen die me regelmatig komt opzoeken voor een heel romantisch avondje. Wil met jou een spannende tijd beleven, een tijd vol erotiek en intimiteit.
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Mijn vriend geeft mij helemaal niet wat ik nodig heb. Ik mis erotiek, gezelligheid, passie. Dus ben ik hier via deze weg op zoek naar een spontane man waar ik samen wat leuks mee kan doen en samen kan zijn.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Ik zoek een suikeroompje. Ik hou van luxe en verwennerij en dat mag doorgevoerd worden in bed. Ik ben goed in erotische massages geven en ik ontvang het ook graag. Mannen van het goede leven mogen mij contacten.