Hete meid Minimoe van 28 uit Medemblik, Noord-Holland ontmoeting
Bleueyes (30)
★★★★★
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Ik zoek een suikeroompje. Ik hou van luxe en verwennerij en dat mag doorgevoerd worden in bed. Ik ben goed in erotische massages geven en ik ontvang het ook graag. Mannen van het goede leven mogen mij contacten.
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.
Super vrouwelijk, mooie ronde vormen, borsten, billen, alles erop en eraan, ik wil mezelf graag laten zien want ik ben trots op mn lichaam, ik zoek alleen nog iemand die me komt bewonderen.
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.