Een ietwat dominante vrouw in bed, eerlijk en direct maar ook heel lief en zorgzaam als het moet. Dat omschrijft mij zo’n beetje. Ik sta met beide benen op de grond en verwacht niet veel meer van jou dan een fijne sexrelatie.
Mijn verlangens waarmaken en mij begeren dat is de reden dat ik hier ben. Ik zoek een seksdate die meer is dan alleen een potje vrijen. Ik zoek lust en een man die mij wil temmen. Want als je mijn erotische zones gaat betasten maak je de tijger los in mij.
Het liefst krijg ik seks zonder daar moeite voor te hoeven doen. Ik doe natuurlijk wel moeite tijdens de seks, maar het hele gebeuren daarvoor, daar heb ik geen zin. Je vindt elkaar leuk of niet, waarom al dat gedoe eromheen? Dan kunnen we toch gewoon met elkaar het bed induiken toch? Lekker makkelijk en lekker snel genieten.
Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.