Mijn koffers heb ik al gepakt. Mijn rechtervoet staat al over de drempel. het leven gaat echter verder en daarvoor zoek ik een lieve en niet-drinkende man met een prettig gevoel voor humor.
Lekkere dame Next_Step van 49 uit Den Haag, Zuid-Holland vrijpartij
Lekkerontdeugend (39)
★★★★☆
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Al enige jaren timmer ik aan de weg als model in lingerie en andere spannende dingen voor allerlei erotische bladen, maar nooit kan ik me laten gaan en geheel blootgeven. Bij deze is mijn zoekvraag dan ook een persoon, een lekkere man die van wanten weet en mij over mijn grenzen kan laten gaan.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.