Het is gek, maar klaarkomen lukt mij alleen tijdens orale seks, dit is voor mij dus ook erg belangrijk. Elkaar met de mond heerlijk verwennen om daarna tot een knallend einde te komen is wat ik graag wil.
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Waarschijnlijk is het een beetje vreemd, maar ik kik erop,wanneer ik sex heb met iemand, dit te doen op een openbare plaats zodat we kunnen betrapt worden! Daarom zoek ik dus iemand die zich graag is wil wagen aan zo een spannend uitje!
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.