Mijn koffers heb ik al gepakt. Mijn rechtervoet staat al over de drempel. het leven gaat echter verder en daarvoor zoek ik een lieve en niet-drinkende man met een prettig gevoel voor humor.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.