Nadat ik mij vanmorgen goed verwend heb met mijn dildo wil ik wat anders. Ik merk dat ik niet meer een intense orgasme krijg. Ik wil een pik die mij vol spuit en mij weer een intense orgasme bezorgt.
Erotische meid Giorgia van 27 uit Rucphen, Noord-Brabant ontmoeting
Bleueyes (30)
★★★★☆
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Ben jij een man met heel veel fantasie en vooral heel veel erotiek in je. Goed zo want dan moet je niet meer verder zoeken. Jij mag mij eens gebruiken en helemaal je fantasie laten werken.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.