Ik denk vaak anders dan andere, ik ben best extreem op seksueel gebied, en er zijn dan ook niet veel dingen die ik echt niet doe, zelfs plasseks heb ik al is gedaan. Me vriend moet niets weten van al date extreme gedoe.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.
Wat meer spanning dat is wel weggelegd voor mij. Ik wil de kast opentrekken om er met jou er een geweldige tijd van te maken. Erotiek vind ik wel wat en zeker niet op een eerste date. Maar wil je meer weten over mij, vraag het mij en ik geef jou antwoord.