Nog niet zo lang geleden had ik een relatie met een veel jongere man, toch werkte het niet zo goed als dat ik gehoopt had. Daarom zoek ik nu iemand van mijn eigen leeftijd in de hoop dat dit wel werkt.
Malse dame 50plusgezocht van 53 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant date
rozefleur (35)
★★★★☆
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Ik ben een erotische meid die van afwisseling houd, ik hou van verschillende standjes niks is mij te gek. Ik heb nu een relatie en daar word ik niet gelukkig van, maar we blijven samen vanwege onze dochter.
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.