Aangezien mijn man altijd weg is voor zijn werk voel ik mij enorm eenzaam, zit dagen alleen thuis en de verveling slaat slaat toe. Ik wil graag iemand die de leegte opvult mijn aandacht geeft en mijn eens mee uit neemt.
Lekkere vrouw Margretha van 48 uit Beringen, Vlaams-Limburg sex
rozefleur (35)
★★★★★
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Het liefst krijg ik seks zonder daar moeite voor te hoeven doen. Ik doe natuurlijk wel moeite tijdens de seks, maar het hele gebeuren daarvoor, daar heb ik geen zin. Je vindt elkaar leuk of niet, waarom al dat gedoe eromheen? Dan kunnen we toch gewoon met elkaar het bed induiken toch? Lekker makkelijk en lekker snel genieten.