Spannende meid Ineke van 27 uit Groningen, Groningen dates
Cilia (37)
★★★★☆
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.
Jong gehuwd ben ik wel en pfff ik had mij de seks in het huwelijk wel leuker voorgesteld. Zelfs als ik mijn erotische paaldansact doet raakt mijn man niet geil. Ik wil voor jou wel mijn paaldansact doen? Wel met een happy ending en daar bedoel ik mee, dat je mijn kutje even goed gaat uitwonen.