ik ben vrolijk geen zin in probleem gevallen ben ik zelf ook niet... ,heb een leuk leven met mn kids .toffe baan,zat leuke dingen te doen.humor vind ik erg belangrijk
Ik heb een open relatie, dit betekent dat ik dus mag 'vreemdgaan'. Ik zoek hier een man om dat mee te doen. Hou van orale seks, erotiek en kan ook kinky uit de hoek komen. Geen vluggertjes.
Ik kik erop wanneer ik merk dat mannen geilen op mijn lichaam! Ik ben dan ook niet bepaald een doetje hoor! Mijn vriendje vind het ook heerlijk om mij met andere mannen te delen en wil mij daarom graag uitlenen! Ik kan maar niet genoeg krijgen van het genot en laat me graag verschillende keren per dag heerlijk verwennen! Ik ontvang je thuis als je er geen problemen mee hebt dat mijn viendje gaat toekijken!
Hey guys, fijn dat jullie hier ook zijn, nu moet het niet moeilijk zijn om mijn droom man te vinden. Erotiek is belangrijk voor mij en ik wil in de slaapkamer echt flink plezier hebben met jou. Ook heb ik wel zin om mijn grenzen eens te verleggen maar dit doen we dan on overleg lijkt mij.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X