Ik ben niet veeleisend en al helemaal niet als het om een man gaat. Het enige wat ik van je verwacht is dat je eerlijk en single bent en je karakter heel lief is, alleen dan wil ik je leren kennen.
Eenmalige tiener carjolijni van 19 uit Doetinchem, Gelderland ontmoeting
FijneSatin (37)
★★★★☆
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Te lang sta ik al droog..Ik ben op zoek naar een lekkere vent want ik wil genieten en goed worden verwend. Lekker sex met alles erop en eraan, ik wind er geen doekjes om.
Wat meer spanning dat is wel weggelegd voor mij. Ik wil de kast opentrekken om er met jou er een geweldige tijd van te maken. Erotiek vind ik wel wat en zeker niet op een eerste date. Maar wil je meer weten over mij, vraag het mij en ik geef jou antwoord.
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.