Je kent het wel na je scheiding bijna geen seks meer gehad, ik denk dat er meerdere in dit schuitje zitten. Maar er moeten toch ook mannen zijn die net zo heet staan als dat ik op het moment ben?
Gelijk als elk meisje droom ik van romantiek en de prins op het witte paard. Helaas nog niet gevonden. Dus kies ik nu voor pure seks met alles erop en eraan. Gewoon helemaal los gaan tussen de lakens. Lust en genot, daarna zien we wel verder.
Wat moet ik doen om jou te overtuigen van mijn charme en sensualiteit? En hoe wil jij mij overtuigen van jouw mannelijkheid? Ik meen het serieus en ik zoek erotiek.
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Als jij mij in hogere sferen denkt te kunnen brengen dan ben jij die ik wil leren kennen. Mijn vriend is geen hoogvlieger wat betreft erotiek en wil daarom met jou heel erotische momenten beleven.