Nadat ik mij vorig relatie heb uitgemaakt had ik wel even de tijd nodig om tot mij zelf te komen. Maar ik besef mij ook wel dat ik te veel tijd in hem heb geïnvesteerd, iedereen om mij heen lijkt mij nu te negeren.
Opwindende meid Wundi van 23 uit Aalten, Gelderland vrijpartij
GerdieneK (30)
★★★★☆
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Al enige jaren timmer ik aan de weg als model in lingerie en andere spannende dingen voor allerlei erotische bladen, maar nooit kan ik me laten gaan en geheel blootgeven. Bij deze is mijn zoekvraag dan ook een persoon, een lekkere man die van wanten weet en mij over mijn grenzen kan laten gaan.
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.