Hier ben ik dan, hopen dat er nog leuke mannen over zijn hihi. Ik hou er van om eens een andere rol aan te nemen, een agente, verpleegster noem het maar op, zou ik het pakje dan ook uit de kast gaan halen?
Hey guys, fijn dat jullie hier ook zijn, nu moet het niet moeilijk zijn om mijn droom man te vinden. Erotiek is belangrijk voor mij en ik wil in de slaapkamer echt flink plezier hebben met jou. Ook heb ik wel zin om mijn grenzen eens te verleggen maar dit doen we dan on overleg lijkt mij.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.