Niet verklappen want ik zou ook niet willen dat mijn vriend dit weet. Wij hebben het er al heel veel over gehad omdat hij bijna nooit zin heeft in seks. Ik heb het dan weer elke dag nodig.
Ik ben gek op massages geven en zoek mannen die dit ook wel zouden willen. Ik geef je een totale lichaamsmassage met een erotisch hoogtepunt en ja daar wil ik dan ook wel wat voor terug. Je maakt mij helemaal blij met oraal hoogtepunt. Hebben we een deal?
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Ik ben helemaal in de mood voor een heerlijke vrijpartij, mijn vriend heb ik al een paar weken niet gezien en kan best wel een man gebruiken die een paar avonden in de week langs wil komen om mij een heerlijke erotische massage te geven.