Wulpse mama Tanja van 36 uit De Bilt, Utrecht date
Marlliess (33)
★★★★☆
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Ik voel mij vol in het leven staan. Jong van geest en denk ook nog best van lichaam. Nu zou ik er nog ten volle van moeten genieten, maar nu ben ik single. Ik zoek eigenlijk een maatje. Iemand waarmee ik kan lachen en passie kan beleven. Gewoon funny en erotisch zeg maar. Lukt dat hier?
Hoi, ik ben op zoek naar een erotisch avontuur. Dit kunnen we invullen zoals we willen, als je maar wel mijn kontje wilt verwennen, want daar ben ik dol op. Verder zoeken we het wel uit, ik ben geil genoeg, nu jij nog.
Voel me sexy, verzorg mezelf goed en ben dol op flirten en verleiden. Hou van lekker uiteten gaan, en doe dan ook vaak een sexy jurk met spannende lingerie eronder aan. Ook voor een zaken diner kun je mij mee uitnemen:)