Er zijn mannen die er nog wel eens een probleem van maken dat ik een joint rook terwijl ik daar juist heel erg geil van kan worden. Vind jij het geen probleem dan gaan wij snel eens iets geils ondernemen!
Opwindende meid thalia van 28 uit Helmond, Noord-Brabant neukpartij
Sjoeke (42)
★★★★☆
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Ergens in het bos spreek ik met jou af en ik sta daar in mijn meest erotische jurk. Op het moment dat ik jou zie ga ik een striptease opvoeren. Je komt dicht tegen mij aan staan en neemt mijn borsten goed onder handen. Spannend toch en als je de afloop wilt weten dan zal je toch met mij moeten afpreken. Dat het nat en geil afloopt daar hoef je niet aan te twijfelen.