Misschien ben ik wel het hopeloze geval altijd op zoek naar iets wat gewoon niet bestaat of ik kies altijd de verkeerde mannen maar welke man is nog een beetje romatisch?
Ik ben helemaal in de mood voor een heerlijke vrijpartij, mijn vriend heb ik al een paar weken niet gezien en kan best wel een man gebruiken die een paar avonden in de week langs wil komen om mij een heerlijke erotische massage te geven.
Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Kinky seks heeft mij altijd al bekoord en ik wil nu nog een stap verder gaan. Ik wil met een zweep geslagen worden. Niet dat mijn huid vol striemen zit, maar dat het op een erotische manier gebeurt. Beetje pijn mag van mij wel.
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.