Misschien ben ik wel het hopeloze geval altijd op zoek naar iets wat gewoon niet bestaat of ik kies altijd de verkeerde mannen maar welke man is nog een beetje romatisch?
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Ergens in het bos spreek ik met jou af en ik sta daar in mijn meest erotische jurk. Op het moment dat ik jou zie ga ik een striptease opvoeren. Je komt dicht tegen mij aan staan en neemt mijn borsten goed onder handen. Spannend toch en als je de afloop wilt weten dan zal je toch met mij moeten afpreken. Dat het nat en geil afloopt daar hoef je niet aan te twijfelen.
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.