Hou van dansen en ik zing ook in een bandje. Daarnaast zorg ik graag voor mijn familie en vrienden. Ik zoek iemand die het voor elkaar heeft en een niet al te wild leven leidt.
Eenmalige mama Daisybee van 38 uit Rijkevorsel, Antwerpen dating
Marlliess (33)
★★★★★
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.