Hou van dansen en ik zing ook in een bandje. Daarnaast zorg ik graag voor mijn familie en vrienden. Ik zoek iemand die het voor elkaar heeft en een niet al te wild leven leidt.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Jong getrouwd en net zo jong weer ongelukkig. Ik hou van sensuele nachten en romantiek. Helaas is mijn vent een ruwe pitbull die erop gaat als een beest en niet aan mij denkt. Een keer wil ik het nog meemaken, een sensuele romantische nacht met een man die mij laat voelen hoe lekker en vrouwelijk ik ben.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..