ik ben een beetje geheimzinnig, maar kan zeggen dat ik gek ben op een rollenspel. Ik vind het ook heel ondeugend om iets spannends aan te trekken en zo een nog ondeugendere stoeipoes te gaan zijn
Te lang sta ik al droog..Ik ben op zoek naar een lekkere vent want ik wil genieten en goed worden verwend. Lekker sex met alles erop en eraan, ik wind er geen doekjes om.
Wil je ontmoeten in een hotel, samen aan de bar een drankje doen en als er een klik is boeken we een kamer en geven we onze meest erotische fantasieën de vrije loop. Kan niet wachten op een spannend berichtje van jou.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.