Dat heeft iedereen toch wel eens, trek in iets lekkers. Nou ik ook, ik wil wel eens van iemand anders proeven, dan wat ik gewend ben. Ik heb lekkere trek, jij ook?
Ik ben lief, sexy en spannend. het zou een feestje zijn om eens een man te vinden waar ik mee kan genieten. Niet een saaie man, maar een behoorlijk romantische en erotische man. Wie o wie heeft er al extra veel zin in om eraan te starten?
Voel me sexy, verzorg mezelf goed en ben dol op flirten en verleiden. Hou van lekker uiteten gaan, en doe dan ook vaak een sexy jurk met spannende lingerie eronder aan. Ook voor een zaken diner kun je mij mee uitnemen:)
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.