Hallo aan de andere kant, leuk dat je mijn profiel aan het bekijken bent. Ik hou er van om nieuwe dingen te doen in het leven dus wat zou ik moeten doen volgens jou?
Dampende meid Kendrei van 25 uit Gennep, Limburg dates
Merelx (33)
★★★★★
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
Voor de weekenden zoek ik een maatje om mee te rollebollen. Ik ben een drukbezette dame met een leuke maar drukke baan. In het weekend ben ik vaak geil maar heb ik geen tijd om erop uit te gaan..
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X