Ik ben vanaf mijn 15e al bij de zelfde vriend, heb nooit verder gekeken dat dan. Maar het bloed gaat waar het niet gaan kan en ik wil nu wel eens weten wat er meer in de wereld te koop is aan mannen.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.