In principe is elke man welkom in mijn bed, het is al een tijdje leeg en ik ben de enige die daar in ligt. Echter moet je wel mij heerlijk weten te verwennen en niet alleen aan jezelf denken als we de liefde bedrijven.
Als jij meer van me wilt zien dan verwacht ik een erotisch berichtje van je waarin je me verteld hoe jij me eventueel wil neuken. Ik hou er van om in de buitenlucht de liefde te bedrijven en van extreme seks.
Ik moet er geen verhaaltjes rond maken want ik ben hier niet voor een doodgewone date. Ik wil erotiek en niet zomaar. Lekker hard en hou ook nog van sm.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij