Waar ik naar op zoek ben is een fitte man, iemand die lief is en gezellig en waar ik op kan bouwen. Ik houd erg van de natuur, buiten zijn, wandelen, fietsen enzo. Lijkt me veel fijner dit met iemand samen te gaan doen.
Lekkere dame Marisse van 53 uit Smallingerland, Friesland sexdate
suikerronja (40)
★★★★★
Ik zoek een suikeroompje. Ik hou van luxe en verwennerij en dat mag doorgevoerd worden in bed. Ik ben goed in erotische massages geven en ik ontvang het ook graag. Mannen van het goede leven mogen mij contacten.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Met jou wil ik graag een spannend reisje maken. Even weg van alle verplichtingen en genieten van een erotische avond. Ik zuig een man graag leeg tot de laatste druppel. Ben jij iemand die het beest in mij wil losmaken, dan zoek ik jou.