Het is al weer een lange tijd geleden dat ik eens flink onder handen ben genomen en kijk er naar uit om de man te vinden die me eens flink wil verwennen. Geen soft gedoe maar ene harde aanpak is waar ik voor ga.
Malse tiener Topcrecie van 22 uit Breda, Noord-Brabant neukpartij
GrootBalkon (42)
★★★★☆
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Mijn naam is Maartje en ik droom erover om een man eens oraal te bevredigen. Mijn oudere vriend is daar absoluut niet voor te vinden.Hij zegt dat dat totaal niets toevoegt aan onze relatie. Maar ik ben zo benieuwd hoe dat is. Mag ik dat eens bij jou ervaren?
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Ik ben een erotische meid die van afwisseling houd, ik hou van verschillende standjes niks is mij te gek. Ik heb nu een relatie en daar word ik niet gelukkig van, maar we blijven samen vanwege onze dochter.