Het leven als vrijgezelle vrouw bevalt mij prima, ik hoef me niet perse te binden om gelukkig te zijn. Wel zoek ik iemand om regelmatig plezier mee te kunnen maken.
Waarschijnlijk is het een beetje vreemd, maar ik kik erop,wanneer ik sex heb met iemand, dit te doen op een openbare plaats zodat we kunnen betrapt worden! Daarom zoek ik dus iemand die zich graag is wil wagen aan zo een spannend uitje!
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Voel me sexy, verzorg mezelf goed en ben dol op flirten en verleiden. Hou van lekker uiteten gaan, en doe dan ook vaak een sexy jurk met spannende lingerie eronder aan. Ook voor een zaken diner kun je mij mee uitnemen:)
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.