Tegen mij wordt wel eens gezegd dat ik ogen in mijn achterhoofd heb haha. Op de een of andere manier voel ik het als er een leuke man in de buurt is en het tijd wordt om op jacht te gaan.
Geile meid Jachtinstinct van 25 uit Den Haag, Zuid-Holland date
rozefleur (35)
★★★★☆
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.
Ik kik erop wanneer ik merk dat mannen geilen op mijn lichaam! Ik ben dan ook niet bepaald een doetje hoor! Mijn vriendje vind het ook heerlijk om mij met andere mannen te delen en wil mij daarom graag uitlenen! Ik kan maar niet genoeg krijgen van het genot en laat me graag verschillende keren per dag heerlijk verwennen! Ik ontvang je thuis als je er geen problemen mee hebt dat mijn viendje gaat toekijken!
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!