Met de liefde ben ik op dit moment helemaal klaar. Ik ga het liefst de hele nacht nu helemaal los. Ik zie er misschien niet zo uit, maar ik ben een dame die het liefst stevig aangepakt wil worden. Kom maar op als je durft?
Hete meid LianneLovesYou van 24 uit Amsterdam, Noord-Holland dating
Mariesje (30)
★★★★★
Het liefst krijg ik seks zonder daar moeite voor te hoeven doen. Ik doe natuurlijk wel moeite tijdens de seks, maar het hele gebeuren daarvoor, daar heb ik geen zin. Je vindt elkaar leuk of niet, waarom al dat gedoe eromheen? Dan kunnen we toch gewoon met elkaar het bed induiken toch? Lekker makkelijk en lekker snel genieten.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
zijn hier ook oudere mannen aanwezig met de nodige ervaring in het uitgebreid verwennen van een vrouw? Jongens van mijn leeftijd weten helaas niet altijd hoe een vrouw te plezieren en nemen er ook geen tijd voor. Bij hen is het gewoon erop en eraf en mijn behoeftes worden nogal eens vergeten. Dus bij deze: ik zoek een man met ervaring die mij ook laat genieten en een absoluut hoogtepunt kan bezorgen.
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.