Natuurlijk heb ik ook wel serieuze kanten, alleen toch kan ik erg droog zijn en hou van gek doen. Als je alles te serieus gaat nemen dan schiet het ook niet op. Genieten en lachen, twee hele belangrijke dingen.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Mijn vriend geeft mij helemaal niet wat ik nodig heb. Ik mis erotiek, gezelligheid, passie. Dus ben ik hier via deze weg op zoek naar een spontane man waar ik samen wat leuks mee kan doen en samen kan zijn.
Ik kom niets te kort en heb ook geen relatie. Ik zoek iemand om op een respectvolle ontspannen manier en in ons eigen tempo een opwindende vaste erotische relatie mee op te bouwen.
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
Te lang sta ik al droog..Ik ben op zoek naar een lekkere vent want ik wil genieten en goed worden verwend. Lekker sex met alles erop en eraan, ik wind er geen doekjes om.