Ik zit eindelijk weer goed in mijn vel, dat was wel anders toen mijn vriend er met een ander vandoor ging. Ik zoek een man, iemand die lief is en een mooi karakter heeft, mocht je ook nog knap zijn dan is dat mooi meegenomen.
Waarschijnlijk is het een beetje vreemd, maar ik kik erop,wanneer ik sex heb met iemand, dit te doen op een openbare plaats zodat we kunnen betrapt worden! Daarom zoek ik dus iemand die zich graag is wil wagen aan zo een spannend uitje!
Ik krijg erg vaak te horen waarom ik nog single ben.. Heel simpel, ik zoek geen relatie, enkel en alleen een avontuurtje, misschien wel met jou? Ik ben een passievolle, sensuele vrouw die dol is op erotiek en alles wat daarbij komt kijken!
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.