Het leven na mijn ex is een beetje saai aan het worden. Het lijkt me dan ook reuze fijn om een man te leren kennen die wel van een uitdaging houd en spannende momenten met mij wil beleven.
Ik ben lief, sexy en spannend. het zou een feestje zijn om eens een man te vinden waar ik mee kan genieten. Niet een saaie man, maar een behoorlijk romantische en erotische man. Wie o wie heeft er al extra veel zin in om eraan te starten?
De opwinding in me stijgt naar een hoogtepunt als je me een erotisch getint berichtje stuurt waarin je me verteld hoe mooi en sexy je me vind en hoe jij met mij de liefde wil bedrijven.
Zou het hier dan wel lukken om die geweldige sexy man met klasse en uitstraling te vinden. Je moet net zo gek zijn op erotiek als ik en vooral ook snel beschikbaar zijn, want ik kan nu al niet wachten.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.