Ik denk niet dat wij elkaar toevallig zullen ontmoeten en dan nog is het de vraag of we elkaar aanspreken. Ik ben een beetje verlegen en vind dit de ideale mogelijkheid om de man van mijn dromen te leren kennen.
Ik moet er geen verhaaltjes rond maken want ik ben hier niet voor een doodgewone date. Ik wil erotiek en niet zomaar. Lekker hard en hou ook nog van sm.
Ik ben helemaal in de mood voor een heerlijke vrijpartij, mijn vriend heb ik al een paar weken niet gezien en kan best wel een man gebruiken die een paar avonden in de week langs wil komen om mij een heerlijke erotische massage te geven.
Ik zoek leuke lekkere mannen die zin hebben in een lekker spannend avontuur zonder teveel gezeur eromheen. Ik ben een meid met klasse en zoek dat ook in een man..
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.