Ik weet niet of het nog bestaat een man die uit een spookjes boek komt lopen, ik hou van die romantische dingen, maar ik geef de moed een beetje op. Gewoon vriendschap is ook goed.
Erotische oma Romantischefrancien van 58 uit Ede, Gelderland afspraak
rozefleur (35)
★★★★☆
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!
Wat moet ik doen om jou te overtuigen van mijn charme en sensualiteit? En hoe wil jij mij overtuigen van jouw mannelijkheid? Ik meen het serieus en ik zoek erotiek.
Ik ben gek op massages geven en zoek mannen die dit ook wel zouden willen. Ik geef je een totale lichaamsmassage met een erotisch hoogtepunt en ja daar wil ik dan ook wel wat voor terug. Je maakt mij helemaal blij met oraal hoogtepunt. Hebben we een deal?
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.