Lekkere dame Foutjebedankt van 50 uit Goes, Zeeland ontmoeting
Exjevergeet (39)
★★★★★
Voor de weekenden zoek ik een maatje om mee te rollebollen. Ik ben een drukbezette dame met een leuke maar drukke baan. In het weekend ben ik vaak geil maar heb ik geen tijd om erop uit te gaan..
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij