Hai mooie mannen wie van jullie heeft oog voor mij, ik ben niet te missen toch ik weet dat ik er goed uit zie endat uiterlijk niet alles is maar wie wil mij niet naast hem hebben lopen.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.
Ik voel mij vol in het leven staan. Jong van geest en denk ook nog best van lichaam. Nu zou ik er nog ten volle van moeten genieten, maar nu ben ik single. Ik zoek eigenlijk een maatje. Iemand waarmee ik kan lachen en passie kan beleven. Gewoon funny en erotisch zeg maar. Lukt dat hier?
Lekker single en een lekker lijf. Dat hoor ik vaak en als ik mijzelf bekijk is het ook wel zo. Ik ben sensueel, erotisch en stout ingesteld. En met jou heb ik nu wel zin in een hele stoute ondeugende avond. Laat jij al het hete in mij naar boven komen en je krijgt een kronkelende meid waar je dan mee kan lezen en schrijven.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.