Ik hou ervan om er netjes uit te zien en me goed te presenteren aan de wereld. Maar als ik thuis kom en de kleren gaan uit dan is het nette eraf en ben ik echt een beest.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Ik kick erop om een man te verleiden met al mijn sexy lingerie, ik heb heel veel ondeugende setjes en jij mag kiezen waar je mij in wilt zien! Ik heb in ieder geval snel tijd!
Ben jij een man met heel veel fantasie en vooral heel veel erotiek in je. Goed zo want dan moet je niet meer verder zoeken. Jij mag mij eens gebruiken en helemaal je fantasie laten werken.