Een beetje extreem ben ik wel hoor. Ik kan hier niet opschrijven wat ik allemaal met je wil doen, dat zou te erg zijn. Als je interesse hebt, moet je schrijven ,dan hebben we het er over.
Zou het hier dan wel lukken om die geweldige sexy man met klasse en uitstraling te vinden. Je moet net zo gek zijn op erotiek als ik en vooral ook snel beschikbaar zijn, want ik kan nu al niet wachten.
Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Als jij meer van me wilt zien dan verwacht ik een erotisch berichtje van je waarin je me verteld hoe jij me eventueel wil neuken. Ik hou er van om in de buitenlucht de liefde te bedrijven en van extreme seks.