Vaak wordt gedacht dat ik mijn haar blondeer, het tegendeel is waar, mijn blonde haren zijn puur natuur. Ik ben er heel trots op, ik heb meer waar ik trots op ben, dat laat ik aan jou over om te ontdekken.
Dampende mama Trotsblondje van 43 uit Emmen, Drenthe afspraak
rozefleur (35)
★★★★☆
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.