Vrouwelijke vormen, die heb ik wel. Ik voel me goed in mijn lijf, ik hoop dat er mannen zijn die ook wel van een vollere vrouw houden, hopelijk kunnen we het dan samen leuk hebben.
Erotische dame Curves van 53 uit Brussel, Brussel sex
Bodienie (31)
★★★★★
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Hoi, ik ben op zoek naar een erotisch avontuur. Dit kunnen we invullen zoals we willen, als je maar wel mijn kontje wilt verwennen, want daar ben ik dol op. Verder zoeken we het wel uit, ik ben geil genoeg, nu jij nog.
Voel me sexy, verzorg mezelf goed en ben dol op flirten en verleiden. Hou van lekker uiteten gaan, en doe dan ook vaak een sexy jurk met spannende lingerie eronder aan. Ook voor een zaken diner kun je mij mee uitnemen:)
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
Ik heb een open relatie, dit betekent dat ik dus mag 'vreemdgaan'. Ik zoek hier een man om dat mee te doen. Hou van orale seks, erotiek en kan ook kinky uit de hoek komen. Geen vluggertjes.