Veel te lang ben ik alleen, naar mijn scheiding heb ik heel lang niet de behoefte gehad aan een man, maar ik moet nu toegeven dat ik wel een man begin te missen in mijn leven.
Wie mag ik verleiden met een leuke avond vol humor, romantiek en vooral erotiek? Graag discreet want ik zit momenteel in een relatie. Hou van normale seks, allerlei standjes en orale seks.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?