Mijn naam is Maartje en ik droom erover om een man eens oraal te bevredigen. Mijn oudere vriend is daar absoluut niet voor te vinden.Hij zegt dat dat totaal niets toevoegt aan onze relatie. Maar ik ben zo benieuwd hoe dat is. Mag ik dat eens bij jou ervaren?
Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Ergens in het bos spreek ik met jou af en ik sta daar in mijn meest erotische jurk. Op het moment dat ik jou zie ga ik een striptease opvoeren. Je komt dicht tegen mij aan staan en neemt mijn borsten goed onder handen. Spannend toch en als je de afloop wilt weten dan zal je toch met mij moeten afpreken. Dat het nat en geil afloopt daar hoef je niet aan te twijfelen.
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.