Ik heb in mijn hele relatie geen spannende dingen beleefd. Sinds kort ben ik helemaal los gegaan en wil ik alles uit het leven halen. Spanning en plezier is nu toch wel mijn motto
Lekkere mama 2muchlove van 40 uit Jabbeke, West-vlaanderen dates
FriedaP (33)
★★★★☆
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Ik wil heel graag weten wat gij met me gaat doen als ge mij naast u me naakt in uw bed vind. Laat me weten hoe gij denkt mij te verwennen en wat gij lekker vind en waar uw erotische dromen over gaan.
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!
zijn hier ook oudere mannen aanwezig met de nodige ervaring in het uitgebreid verwennen van een vrouw? Jongens van mijn leeftijd weten helaas niet altijd hoe een vrouw te plezieren en nemen er ook geen tijd voor. Bij hen is het gewoon erop en eraf en mijn behoeftes worden nogal eens vergeten. Dus bij deze: ik zoek een man met ervaring die mij ook laat genieten en een absoluut hoogtepunt kan bezorgen.