Door de ziekte van mijn man zijn er veel dingen die we niet meer kunnen doen. En ik begin het daar nu best wel zwaar mee te krijgen. Ik wil soms gewoon eens ik tijd hebben.
Hete dame Zirra van 53 uit Emmen, Drenthe sexdating
Wieduft (35)
★★★★☆
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Het liefst krijg ik seks zonder daar moeite voor te hoeven doen. Ik doe natuurlijk wel moeite tijdens de seks, maar het hele gebeuren daarvoor, daar heb ik geen zin. Je vindt elkaar leuk of niet, waarom al dat gedoe eromheen? Dan kunnen we toch gewoon met elkaar het bed induiken toch? Lekker makkelijk en lekker snel genieten.
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Hoi, ik ben op zoek naar een erotisch avontuur. Dit kunnen we invullen zoals we willen, als je maar wel mijn kontje wilt verwennen, want daar ben ik dol op. Verder zoeken we het wel uit, ik ben geil genoeg, nu jij nog.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.