Dromen doen we allemaal wel eens, ik doe het ook wel eens overdag. Dan zie ik zulke mooie plaatsjes voor mij en tegelijk ben ik dan zo ver weg in mijn gedachtes. Maar zouden die dromen ook uit kunnen komen?
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
De opwinding in me stijgt naar een hoogtepunt als je me een erotisch getint berichtje stuurt waarin je me verteld hoe mooi en sexy je me vind en hoe jij met mij de liefde wil bedrijven.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.