Ik ben nu twee maanden single en kan niet meer zonder een vriend. Wil weer een jongen leren kennen die met mij een fijne tijd wil hebben, iemand die ondernemend is en het ook leuk vind om concerten te bezoeken.
Erotische tiener Faivie van 19 uit Groningen, Groningen date
RichBitch (34)
★★★★☆
Ik zoek leuke lekkere mannen die zin hebben in een lekker spannend avontuur zonder teveel gezeur eromheen. Ik ben een meid met klasse en zoek dat ook in een man..
Wat meer spanning dat is wel weggelegd voor mij. Ik wil de kast opentrekken om er met jou er een geweldige tijd van te maken. Erotiek vind ik wel wat en zeker niet op een eerste date. Maar wil je meer weten over mij, vraag het mij en ik geef jou antwoord.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..