Soms ben ik een beetje onzeker, maar als we samen wat gaan drinken en ik giet er wat wijntjes in, komt er een heel andere vrouw naar boven hoor. Dan word ik een echte vamp die alles doet wat je wil. Alles? Ja, alles....
Lekkere oma Viccie van 56 uit Utrechtse Heuvelrug, Utrecht sex
Lekkerontdeugend (39)
★★★★★
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.
Ik krijg erg vaak te horen waarom ik nog single ben.. Heel simpel, ik zoek geen relatie, enkel en alleen een avontuurtje, misschien wel met jou? Ik ben een passievolle, sensuele vrouw die dol is op erotiek en alles wat daarbij komt kijken!
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.