De enige relatie die ik had was met een vrouw. Ik ben biseksueel maar mijn voorkeur gaat toch meer uit naar mannen. Ik ben opgewekt, sta elke ochtend met een glimlach op en probeer alles uit m'n dag te halen.
Lekkere meid Shagalie van 23 uit Maastricht, Limburg date
Sjoeke (42)
★★★★☆
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Mannen die mij direct bespringen en schuine taal gebruiken die zet ik gelijk buiten de deur. Mannen die mij erotisch benaderen en mij diep in de ogen kijken, die breng ik gelijk naar mijn bed. Ik hou van ogen en in ogen kan ik alles zien. Mijn handen en ogen zullen overal zijn om jou de seksdate te geven die jij voor ogen hebt. Jouw lichaamstaal zal mijn handleiding zijn om jou gek van genot te maken.
zijn hier ook oudere mannen aanwezig met de nodige ervaring in het uitgebreid verwennen van een vrouw? Jongens van mijn leeftijd weten helaas niet altijd hoe een vrouw te plezieren en nemen er ook geen tijd voor. Bij hen is het gewoon erop en eraf en mijn behoeftes worden nogal eens vergeten. Dus bij deze: ik zoek een man met ervaring die mij ook laat genieten en een absoluut hoogtepunt kan bezorgen.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Voor de weekenden zoek ik een maatje om mee te rollebollen. Ik ben een drukbezette dame met een leuke maar drukke baan. In het weekend ben ik vaak geil maar heb ik geen tijd om erop uit te gaan..