Als alleen staande moeder is het niet altijd makkelijk! Mis toch bepaalde dingen, jij weet vast wel wat ik nodig zou kunnen hebben. Ga nieuwe uitdagingen zeker niet uit de weg. Liefs Sophia
Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Nu ik mijn vriend al een paar maanden niet gezien heb, wordt het hoog tijd dat er weer een beetje erotiek in mijn leven komt. Heerlijk spelen met elkaar en elkaar helemaal gek gemaakt worden.
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Ik heb een open relatie, dit betekent dat ik dus mag 'vreemdgaan'. Ik zoek hier een man om dat mee te doen. Hou van orale seks, erotiek en kan ook kinky uit de hoek komen. Geen vluggertjes.