Geven en nemen is het in een relatie en aangezien ik de enige ben die geeft houd dat een keer op. Nu ben ik het gaat nemen en wat ik neem is gezelligheid en zoek dat bij een andere man als mijn vriend.
Met jou wil ik graag een spannend reisje maken. Even weg van alle verplichtingen en genieten van een erotische avond. Ik zuig een man graag leeg tot de laatste druppel. Ben jij iemand die het beest in mij wil losmaken, dan zoek ik jou.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
Ergens in het bos spreek ik met jou af en ik sta daar in mijn meest erotische jurk. Op het moment dat ik jou zie ga ik een striptease opvoeren. Je komt dicht tegen mij aan staan en neemt mijn borsten goed onder handen. Spannend toch en als je de afloop wilt weten dan zal je toch met mij moeten afpreken. Dat het nat en geil afloopt daar hoef je niet aan te twijfelen.
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.