Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?
zijn hier ook oudere mannen aanwezig met de nodige ervaring in het uitgebreid verwennen van een vrouw? Jongens van mijn leeftijd weten helaas niet altijd hoe een vrouw te plezieren en nemen er ook geen tijd voor. Bij hen is het gewoon erop en eraf en mijn behoeftes worden nogal eens vergeten. Dus bij deze: ik zoek een man met ervaring die mij ook laat genieten en een absoluut hoogtepunt kan bezorgen.